فتوشاپ انلاین و رایگان

فتوشاپ انلاین

فتوشاپ آنلاین | online photoshop

  • آیا ادیت فوری عکس بدون نصب فتوشاپ بر سیستم ممکن است؟
  • چطور عکس را به صورت آنلاین ادیت کنیم؟

حتما برای شما اتفاق افتاده است که در موقعیت حساسی قرار بگیرید و تمام دغدغه شما در آن لحظه یک ادیت ساده و یا دورگیری عکس(backlink) است؛ اما آمادگی آن را ندارید و حتی فتوشاپ روی سیستم شما نصب نیست. در این شرایط، سریع­ترین راه حل چیست؟

سایت photopea.com بهترین و سریع­ترین راهکار موجود است. با ورود به این سایت، یک فتوشاپ تحت وب در اختیار شما قرار خواهد گرفت و می­توانید خیلی راحت، عکس مورد نظر خود را ادیت کنید. خوبی این سایت اینجاست که نسخه ارائه شده توسط آن، مانند سایر نسخه های فتوشاپ است و تمام کارهایی که از فتوشاپ معمولی بر می­آید را می­توانید از این نسخه انتظار داشته باشید. جالب است بدانید که سایت photopea.com امکان ادیت فایل های WebP را نیز دارد.

مشکلات فتوشاپ آنلاین

لازم است توجه داشته باشیم که این سایت با تمام قابلیت­هایش، قرار است در شرایط اضطراری و خاص به شما کمک کند؛ پس انتظار برخی موارد خاص از آن کم لطفی است. تنها نقطه ضعفی که این سایت دارد، ساپورت نکردن زبان فارسی است. پس اگر ادیت شما نیاز به قرار دادن متن دارد، استفاده از این سایت را به شما توصیه نمی­کنیم.

برای استفاده ضروری و فوری از فتوشاپ و نیاز به ادیت سریع عکس شما را راهنمایی کردیم و گفتیم که در موارد حساس، سایت photopea.com، می­تواند یک ابزار عالی برای شما باشد.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آنچه میخوانید...

آخرین مطالب :
در دسترس بودن سایت
بررسی دردسترس بودن سایت
صدای ویکی پدیا
صدای ویکیپدیا
ویروس توتال
بررسی ویروسی بودن سایت