Search
Close this search box.
بهترین v- p- n رایگان
پخش ویدیو
بهترین v- p- n رایگان

بهترین افزونه V- P- N رایگان

دسترسی به منابع مختلف در بستر اینترنت، یکی از چالش‌های اصلی برای ایرانیان بوده و هست. این پدیده علاوه بر محدودیت‌های داخلی، شامل تحریم‌های خارجی نیز می‌شوند که دسترسی به ساده‌ترین ابزارها و سایت‌های مورد استفاده را نیز با مشکل روبرو می‌کنند. در این مقاله افزونه رایگانی را معرفی می‌کنیم که در مواقع حساس و ضروری، دسترسی به بستر پهناور اینترنت جهانی را به‌ راحتی برایمان فراهم می‌کند.

 

افزونه ZenMate (لینک chrome)

این افزونه یکی از بهترین ابزارهای اتصال نامحدود به اینترنت با پهنای باند بالا، سرعت اتصال سریع و امنیت کامل برای مرورگر کروم است که میلیون‌ها کاربر از سراسر دنیا دارد. سرورهای امن این افزونه در بیش از ۷۸ کشور مختلف از جمله بریتانیا، ایالات متحده و بسیاری دیگر است. ویژگی‌های شاخص این افزونه دسترسی‌ساز عبارت است از:

  • امنیت کامل با استفاده از رمزگذاری ۲۵۶ بیتی با درجه نظامی که از سرقت اطلاعات توسط اشخاص ثالث و یا تعقیب آنلاین جلوگیری می‌کند؛
  • دارای بیش از ۲۰۰۰ سرور مکانی در سراسر دنیا؛
  • عدم ایجاد افت سرعت؛
  • ناشناس بودن مطلق بدون نگهداری هیچ گزارشی از فعالیت کاربران؛
  • تنظیم و راه‌اندازی آسان.

بعد از نصب این افزونه و با کلیک بر روی دکمه دایره‌ای بزرگ در وسط صفحه، به‌راحتی به بهترین موقعیت سروری در آن لحظه وصل می‌شوید. البته مجموعه فریا استفاده از این افزونه رایگان را تنها برای مواقع ضروری و دسترسی ساده به وب‌سایت‌ها و خدمات آن‌ها پیشنهاد می‌کند. از طرفی این افزونه در نسخه رایگان خود دارای تبلیغاتی در انتهای صفحه اتصال است که نباید روی آن‌ها کلیک کنید. نکته آخر این که خرید نسخه پولی این افزونه به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود، چون در توضیحات این افزونه به صورت کاملاً شفاف از ارائه خدمات به چین، ایران و عربستان سعودی سلب مسئولیت شده و بر عدم تهیه اکانت پولی در این کشورها صراحتاً تأکید شده است.

 

اشتراک گذاری مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *