Search
Close this search box.
درباره ما
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. درباره ما
تاریخچه فریا

داستان برمیگرده به 17 سال تجربه همراه با درد و سختی فراوان، دردی کهیا کسی نمیفهمید یا کسی دانش کافی نداشت برای اینکه راه حل درست رو نشون بده. 

بیش از 14سال مدیر فروش یک واحد تجاری بودم. بارها با درهواست های گوناگون، وبسایت های گوناگون رو سفارش دادم و در انتها فقط یک سایت با یه دیزاین متفاوت داشتم و همچنان خبری از فروش مطلوب یا امکان سئو مطلوب در سایت ها نبود . بارها بعد از تحویل گرفتن یک سایت درخواست میکردم شیوه رشد و بارگزاری درست محصول رو آموزش بدن و تنها چیزی که دیده میشد این بود که میگفتن برو تحقیق کن…
یا توضیحات گوناگون تا به خودم اومدم و تصمیم گرفتم تا مطالعه کنم و یاد بگیرم. بیش از 1 سال مطالعه، کار و تحقیق شبانه روزی در تاریخ 7 دی 1400 گروه طراحی و پشتیبانی فریا شکل گرفت.

درباره ما
فرید هزقیاه
مدیر گروه طراحی و پشتیبانی فریا
درباره ما
درباره ما
درباره ما
دلایل برتری ما

با توجه به بیش از سالها فعالیت مداوم در زمینه طراحی و پشتیبانی وبسایت های وردپرسی و همچنین دانش کافی در زمینه نیاز مدیران و مالکان وبسایت در ساختار های گوناگون، این اطلاعات و تجریبات ما را در معرفی بهترین شیوه و راه کار برای راهیابی به بهترین و سریع ترین نتیجه برای عزیزان راهنمایی مینماید.همچنین از ویژگیهای مجموعه فریا میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

نیروی خلاق و با استعداد

نیرو هایی با انگیزه بالا و توانمند در جهت پیشرفت فرایند خدمات

گروه با تجربه و مطلع

آشنا به امکانات وردپرس و دانش آموخته در زمینه طراحی و مهندسی

قیمت مناسب خدمات

قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب خدمات

سرعت بالای اجرای خدمات

پیاده سازی خدمات در سریع ترین زمان ممکن از بررسی تا طراحی