Search
Close this search box.
آنالیز سئو سایت رایگان با QA مجموعه فریا
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. وبلاگ
  4. /
  5. مقالات ویدیویی
  6. /
  7. آنالیز سئو سایت رایگان…
پخش ویدیو
آنالیز سئو سایت رایگان با QA مجموعه فریا

امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که همه چیز آنلاین شده و همه مردم به راحتی به ابزارهای ارتباطی و اینترنت دسترسی دارند. بنابراین شما به راحتی می توانید به میلیون ها نفر برای ارائه خدمات خود دسترسی داشته باشید، بدون اینکه بخواهید هزینه زیادی بکنید. یکی از بهترین راه های ارتباط با مشتری های سراسر دنیا داشتن یک وب سایت است. اما وب سایت شما باید بر اساس قوانین و استانداردهای موتورهای جستجو کار کند و گر نه نمی توانید به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید. در این بخش می خواهیم درباره نحوه آنالیز سئو سایت رایگان با QA مجموعه فریا به شما اطلاعات کاملی بدهیم. تا به راحتی خطاهای سایت خود را برطرف نمایید.

 

اهمیت داشتن یک وب سایت برای مدیریت کسب و کار

شما خواه ناخواه به یک وب سایت برای کسب و کار خود نیاز دارید. دلیل آن هم به این خاطر بوده که مردم در اولین برخورد دوست دارند اسم برند شما را در اینترنت سرچ کنند تا بهتر شما را بشناسند. دیگر مانند قدیم کسی دوست ندارد کیلومترها فاصله را طی نماید تا از خدمات شما استفاده نماید.

همچنین امروزه با فیلتر شدن اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی داشتن یک وب سایت برای کسب و کار بیش از پیش حس می شود. بنابراین برای دسترسی بیشتر به مشتری ها و فروش بیشتر و همچنین معرفی بهتر برند خود به یک وب سایت شخصی نیاز دارید.

سئو سایت چیست؟

سئو سایت یا SEO (Search Engine Optimization) به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. در اصل سئو سایت به معنی استراتژی هایی است که شامل نحوه طراحی سایت، تولید محتوا و لینک سازی داخلی و خارجی بوده. و با درست انجام دادن این موارد امتیازهای مثبتی از موتور جستجو دریافت می کنید تا در جستجوهای کاربران در رتبه ها و صفحه های گوگل نمایش داده شوید.

آنالیز سئو سایت رایگان با QA مجموعه فریا

چرا آنالیز سئو سایت رایگان با QA مجموعه فریا

مجموعه فریا با سالها فعالیت در زمینه طراحی سایت قصد دارد تا به شما در رسیدن به نتایج بهتر گوگل و برطرف کردن خطاهای سئو کمک نماید. بنابراین می توانید با مراجعه به بخشی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد به آنالیز سایت خود پرداخته و ایراد های سئو را در سایت خود برطرف نمایید.

این مورد به این خاطر اهمیت دارد که اگر این خطاها برطرف نشوند، می تواند بر روی رتبه های شما در هنگام سرچ کاربران تاثیرگذار باشند.

نحوه استفاده از ابزار QA فریا

برای استفاده از این خدمات به بخش تست QA فریا آدرس مراجعه کنید. در این بخش مهمترین پارامترهای سئو سایت برای شما قرار داده شده اند و در مورد هر کدام از شما سوالاتی پرسیده می شوند. شما با جواب دادن به تک تک آنها به وضعیت سایت خود پی می برید. در انتها فایل پی دی اف از وضعیت فعلی سایت تان در اختیار شما قرار می گیرد. که بدانید بر روی کدام یک از بخش های سایت خود باید زمان بیشتری بگذارید و خطاهای آن را برطرف نمایید.

آنالیز سئو سایت رایگان با QA مجموعه فریا

ویدیوی پیشنهادی: کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت با tinypng

کلام پایانی

آنالیز سئو سایت رایگان با QA مجموعه فریا یک راه بسیار درست و کارشناسی شده است. تا بدانید که باید چه مواردی را در سایت خود آنالیز نمایید. و اینکه رفع چه مواردی در سایت از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. این موارد را باید با تهیه دوره های سئو پیدا نمایید. اما ما در مجموعه فریا این موارد را به رایگان در اختیار شما قرار داده ایم. تا بتوانید در سریع ترین زمان به بررسی شاخص های اصلی سایت خود بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *