Search
Close this search box.
ایجاد ساختار چند فروشندگی در یک وبسایت وردپرسی
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. podcasts
  4. /
  5. ایجاد ساختار چند فروشندگی…

توضیح چند فروشندگی

با داغ شدن بازار فروشگاههای اینترنتی، این سوال پیش می‌آید که آیا چندین فروشنده به صورت همزمان می توانند از یک فروشگاه استفاده کنند؟ در جواب این سوال باید بگویم که سیستم مدیریت محتوا ورد پرس و افزونه ووکامرس به راحتی به شما این امکان را می دهد تا سایتی داشته باشید که بتوانید به صورت همزمان چندین فروشنده محصولات خود را به فروش برسانند.

چند فروشندگی یعنی شما بتوانید سایتی داشته باشید که از طریق آن افراد مختلف وارد سایت شوند و از طریق پنل کاربری خود بتوانند محصولاتشان را به نمایش بگذارند و به فروش برسانند.

یکی از مزایای چند فروشندگی این است که شما فضایی ایجاد می کنید که در آن فروشندگان مختلف می توانند محصول خود را بفروشند و درصدی از سود فروش محصولات در اختیار شما قرار می‌گیرد.همچنین شما با این کار در هزینه بازاریابی و فروش صرفه جویی کرده اید.

همانطور که پیش تر توضیح دادیم افزونه ووکامرس، افزونه فروشگاه سازی است که می توانید با اضافه کردن آن به وردپرس فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید، حال در ادامه با ما همراه باشید تا افزونه‌هایی که می‌توانیم از طریق آن برای تکمیل کارایی فروشگاه ساز استفاده کنیم، را به شما معرفی کنیم.

افزونه دکان Dokan

این افزونه یک افزونه محبوب و قدرتمند است که طبق اعلام سایت رسمی بیش از 1,500,000 سایت فروشگاهی از آن استفاده می کنند.

به کمک این افزونه فروشندگان می توانند محصولات فیزیکی و دانلودی خود را عرضه نمایند و به فروش برسانند در حالی که شما مدیریت سایت را به عهده دارید.

 

ایجاد ساختار چند فروشندگی در یک وبسایت وردپرسی