Search
Close this search box.
فریلنسری یا استخدام تو مجموعه هایی با حقوق ثابت
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. podcasts
  4. /
  5. فریلنسری یا استخدام تو…

فریلنسری یا استخدام حقوق ثابت؟

برای جواب به این سوال چند سوال جدید پیش می‌اید؟

سوال اول: شما به غیر از فعالیت و توانمندی که در رشته خاصی دارید، آیا توانمندی‌های دیگری هم دارید؟ به طور مثال می خواهم در مورد گرافیست‌ها یا طراحان سایت صحبت  کنم آیا شما به غیر از توانایی کار گرافیکی یا توانایی طراحی سایت توانایی دیگری هم دارید ؟

 سوال دوم: در صورتی که شما یک یا چند ماه دریافتی مستمر نداشته باشید آیا به شما لطمه وارد می‌شود ؟

 سوال سوم: در صورتی که شما در یک محل خاص مشغول به کار نباشید به طور مثال توی یک دفتر شرکتی کار نکنید، آیا فضای مناسبی در خانه دارید تا بتوانید با آرامش خاطر به انجام کارهای روزمره بپردازید؟

چنانچه جواب شما در همه موارد مثبت است باید بگویم کار فریلنسری برای شما مناسب است.

گاهی این اتفاق می افتد که نیاز دارید به غیر از توانایی اجرای کار، توانایی ارتباط، توانایی فروش، و توانایی عقد قرارداد هم داشته باشید، و همچنین بتوانید به راحتی و با دقت فعالیت‌های دیگری که در کنار کار وجود دارند را نیز مدیریت کنید.

در بعضی کارها مانند کارهای گرافیکی یا فیلمبرداری، شرایطی پیش می‌آید که یک یا چند ماه دریافتی نداشته باشید، آیا در این شرایط می‌توانید به تامین مخارج روزمره خود بپردازید؟

در کارهای فریلنسری بعضی وقت‌ها لازم است که شما تا نیمه شب بیدار بمانید و اگر فضای مناسب برای این کار را نداشته باشید ممکن است دلسرد و ناامید می‌شوید.

با بررسی شرایط خودتان می‌توانید جواب درستی به سوالات بالا بدهید و به این مهم برسید که آیا فریلنسری برای شما مناسب است یا خیر؟ امیدواریم توانسته باشیم کمکی در این زمینه و یافتن پاسخ درست به شما کرده باشیم.

 موفق و پیروز باشید.

فریلنسری یا استخدام حقوق ثابت
فریلنسری یا استخدام تو مجموعه هایی با حقوق ثابت