Search
Close this search box.
از کجا پروژه بگیریم
  1. صفحه اصلی
  2. /
  3. podcasts
  4. /
  5. از کجا پروژه بگیریم

از کجا پروژه بگیریم؟

 جواب به این سوال در عین آسان بودن گاهی اوقات بسیار سخت است، و کاملا بستگی به این دارد که شما بخواهید چه نوع خدماتی را ارائه بدهید، به طور مثال طراحی وب سایت هستید، پشتیبانی وب سایت هستید، ux کار هستید، طراح بنر هستید، محتوا نویس هستید یا می‌خواهید برای بخش دیگری کار و فعالیت بکنید. به همین خاطر پاسخ به شما بستگی به کاری که می‌خواهید انجام بدهید دارد.

سوال دوم شما کار را با چه کیفیتی ارائه می‌دهید؟ البته جواب این سوال را شما نباید بدهید....

در ادامه به بررسی چند مورد میپردازیم:

1- میزان عملکرد گذشته شما است، یعنی اگر در رزومه شما به طور میانگین بین ۳۰ تا ۴۰ نمونه کار موفق اجرا شده برای کاربران هست، شما می‌توانید خودتان را یک فرد توانا و متوسط ارائه بدهید

2- اگر کمتر از 30 مورد است، باید در نظر داشته باشید که نمونه‌های کاری شما محدود به شمار می‌آید

3- اگر تعداد آنها بالاتر از ۱۰۰ عنوان موفق باشد نشان می‌دهد که قطعاً یک مرد اکتیو فعال هستید.

  • در مورد فردی که توانمندی محدودی دارد پیشنهاد می کنیم کارش را از سایت های فریلنسری شروع کند، لیست این سایت‌ها با جستجوی خیلی ساده تو گوگل به دست می آید.
  •   در مورد افرادی که توانایی متوسط دارند، این افراد می‌توانند به طور میانگین یک یا دو نمونه کار از کارهای قدیم شان را دریافت کنند، یعنی به مشتریان قدیمی که برای آنها یک بار کار انجام دادند پیشنهاد مجددی بدهند، تا دوباره کار به دست بیاورند همزمان افراد متوسط می‌توانند از سایتها شروع به تولید محتوا های کاربردی بکنند، به طور مثال استفاده از وب سایت‌های قدرتمند یا اینستاگرام یا شبکه مجازی قدرتمندی داشته باشد.
  • در مورد افرادی که توانمندی و قدرت بالاتری دارند، پیشنهاد می کنیم بازار های ثانویه را بررسی کنند،

به طور مثال:

بازارهای فریلنسری دلاری انتخاب بسیار کارآمدی است، بازارهایی که می‌توان آنها را از طریق سایت های ایرانی به دست بیاورند، که در توضیح این مورد یک پست بسیار جذاب در آینده برایتان فراهم و در اختیار شما قرار می‌دهم.

موفق، پیروز، سربلند و سرافراز باشید.